Current Weather Qubbat Ḩathīth
Current weather for the city of Qubbat Ḩathīth. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 25°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 28 % |
| cloud cover | 63 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 19°C |
