Current Weather Qollāt-e Khalang
Current weather for the city of Qollāt-e Khalang. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 14°C
| wind | 18 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 33 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 11°C |
