- Weather
- Republic of Korea
- Gyeongsangnam-do
- Pyŏnggu
Current Weather Pyŏnggu
Current weather for the city of Pyŏnggu. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
27°C
feels like 29°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 28 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 15. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 19°C |
