- Weather
- Ukraine
- Khmelnytskyy Oblast
- Pykhtiyi
Current Weather Pykhtiyi
Current weather for the city of Pykhtiyi. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 22°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 27 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 12°C |
