Current Weather Pu-ri
Current weather for the city of Pu-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 9°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 91 % |
| cloud cover | 95 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 10°C |
