- Weather
- North Korea
- P'yŏngan-bukto
- Puk-tong
Current Weather Puk-tong
Current weather for the city of Puk-tong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 6°C
| wind | 15 mph |
|---|---|
| wind gusts | 26 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 63 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 8°C |
