- Weather
- North Korea
- P'yŏngan-bukto
- Pukha-ri
Current Weather Pukha-ri
Current weather for the city of Pukha-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 12°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 40 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 15°C |
