- Weather
- North Korea
- P'yŏngan-bukto
- Pukchil-lodongjagu
Current Weather Pukchil-lodongjagu
Current weather for the city of Pukchil-lodongjagu. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 12°C
| wind | 0 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 96 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 23. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 19°C |
