- Weather
- France
- Provence-Alpes-Côte d'Azur Region
- Puget-sur-Argens
Current Weather Puget-sur-Argens
Current weather for the city of Puget-sur-Argens. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 24°C
| wind | 16 mph |
|---|---|
| wind gusts | 24 mph |
| pressure | 1025 hPa |
| humidity | 35 % |
| cloud cover | 58 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 16°C |
