- Weather
- Republic of Austria
- Styria
- Puchen
Current Weather Puchen
Current weather for the city of Puchen. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Thunderstorms
Valid from 27. 5. (21:40) to 27. 5. (22:40)
15°C
feels like 15°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 48 % |
| cloud cover | 43 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 15°C |
