- Weather
- Russia
- Dagestan Republic
- Psi-Aul
Current Weather Psi-Aul
Current weather for the city of Psi-Aul. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 7°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 81 % |
| cloud cover | 90 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -7°C |
| Average: | 7°C |
