- Weather
- France
- Bourgogne-Franche-Comté
- Précy-le-Sec
Current Weather Précy-le-Sec
Current weather for the city of Précy-le-Sec. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
5°C
feels like 4°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 84 % |
| cloud cover | 83 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 11°C |
