- Weather
- France
- Bourgogne-Franche-Comté
- Pouques-Lormes
Current Weather Pouques-Lormes
Current weather for the city of Pouques-Lormes. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 2. 5. (00:00)
19°C
feels like 20°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 48 % |
| cloud cover | 52 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 12°C |
