- Weather
- United States of America
- Florida
- Port Saint Lucie
Current Weather Port Saint Lucie
Current weather for the city of Port Saint Lucie. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
27°C
feels like 28°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 77 % |
| cloud cover | 33 % |
| dew point | 23°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 21. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 21°C |
| Average: | 25°C |
