Current Weather Ponte nelle Alpi-Polpet
Current weather for the city of Ponte nelle Alpi-Polpet. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Thunderstorms
Valid from 31. 5. (13:00) to 31. 5. (20:00)
14°C
feels like 13°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 66 % |
| cloud cover | 3 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 17°C |
