Current Weather Polī-ye ‘Olyā
Current weather for the city of Polī-ye ‘Olyā. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 18°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1001 hPa |
| humidity | 34 % |
| cloud cover | 63 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -5°C |
| Average: | 9°C |
