Current Weather Poganu
Current weather for the city of Poganu. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Thunderstorms
Valid to 12. 5. (14:00)
Wind gusts
Valid to 12. 5. (14:00)
17°C
feels like 17°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 94 % |
| cloud cover | 77 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 12. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 18°C |
