- Weather
- France
- Brittany Region
- Plourin-lès-Morlaix
Current Weather Plourin-lès-Morlaix
Current weather for the city of Plourin-lès-Morlaix. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 10°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 96 % |
| cloud cover | 83 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 11°C |
