Current Weather Playter Estates-Danforth
Current weather for the city of Playter Estates-Danforth. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
6°C
feels like 1°C
| wind | 16 mph |
|---|---|
| wind gusts | 28 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 96 % |
| cloud cover | 87 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | -6°C |
| Average: | 3°C |
