- Weather
- Italy
- Emilia-Romagna
- Pittolo
Current Weather Pittolo
Current weather for the city of Pittolo. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid to 12. 5. (20:00)
21°C
feels like 21°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 18 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 12. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 17°C |
