- Weather
- United States of America
- Minnesota
- Pine Springs
Current Weather Pine Springs
Current weather for the city of Pine Springs. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 11°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 80 % |
| cloud cover | 35 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 24. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 16°C |
