- Weather
- Republic of Colombia
- Magdalena
- Pijiño del Carmen
Current Weather Pijiño del Carmen
Current weather for the city of Pijiño del Carmen. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
30°C
feels like 32°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 82 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 27°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 23°C |
| Average: | 28°C |
