- Weather
- Republic of Albania
- Durrës
- Picrragë
Current Weather Picrragë
Current weather for the city of Picrragë. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 12°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 54 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 15°C |
