Current Weather Piazza Caduti
Current weather for the city of Piazza Caduti. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid from 12. 5. (00:00) to 12. 5. (17:00)
Rain
Valid to 12. 5. (00:00)
Thunderstorms
Valid to 12. 5. (00:00)
14°C
feels like 15°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 97 % |
| cloud cover | 80 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 11. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 16°C |
