Current Weather Pianottoli-Caldarello
Current weather for the city of Pianottoli-Caldarello. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 24°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1025 hPa |
| humidity | 36 % |
| cloud cover | 41 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 23. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 12°C |
| Average: | 17°C |
