- Weather
- Socialist Republic of Vietnam
- Bắc Ninh
- Phù Lãng
Current Weather Phù Lãng
Current weather for the city of Phù Lãng. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 25°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 89 % |
| cloud cover | 54 % |
| dew point | 22°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 13°C |
| Average: | 23°C |
