Current Weather Petriq i Epërm
Current weather for the city of Petriq i Epërm. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Thunderstorms
Valid from 22. 5. (00:00) to 23. 5. (00:00)
12°C
feels like 14°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 79 % |
| cloud cover | 41 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 21. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 16°C |
