- Weather
- France
- Bourgogne-Franche-Comté
- Petit-Croix
Current Weather Petit-Croix
Current weather for the city of Petit-Croix. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 23°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1026 hPa |
| humidity | 58 % |
| cloud cover | 14 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 22. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 14°C |
