Current Weather Peralta – Azkoien
Current weather for the city of Peralta – Azkoien. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 25°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1028 hPa |
| humidity | 56 % |
| cloud cover | 7 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 25. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 19°C |
