- Weather
- Republic of Colombia
- Caquetá
- Peña Roja
Current Weather Peña Roja
Current weather for the city of Peña Roja. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 26°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 98 % |
| cloud cover | 58 % |
| dew point | 24°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 22°C |
| Average: | 25°C |
