Current Weather Paz-e ‘Olyā
Current weather for the city of Paz-e ‘Olyā. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 15°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 43 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 8°C |
