- Weather
- Russia
- Novosibirsk Oblast
- Pautovskiy
Current Weather Pautovskiy
Current weather for the city of Pautovskiy. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
0°C
feels like -3°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 69 % |
| cloud cover | 41 % |
| dew point | -5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 22. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 12°C |
