- Weather
- State of Israel
- Southern District
- Pattish
Current Weather Pattish
Current weather for the city of Pattish. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
30°C
feels like 33°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 12 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 11°C |
| Average: | 21°C |
