- Weather
- United States of America
- Pennsylvania
- Patterson Heights
Current Weather Patterson Heights
Current weather for the city of Patterson Heights. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 6°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 24 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 84 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -7°C |
| Average: | 7°C |
