Current Weather Parchīn-e Pā’īn
Current weather for the city of Parchīn-e Pā’īn. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 10°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 93 % |
| cloud cover | 34 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 12°C |
| Average: | 21°C |
