- Weather
- France
- Centre-Val de Loire
- Parçay-Meslay
Current Weather Parçay-Meslay
Current weather for the city of Parçay-Meslay. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 17°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 73 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 12°C |
