- Weather
- France
- Centre-Val de Loire
- Parçay-Meslay
Current Weather Parçay-Meslay
Current weather for the city of Parçay-Meslay. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 18°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 41 % |
| cloud cover | 22 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 12°C |
