- Weather
- India
- State of West Bengal
- Parbatipur
Current Weather Parbatipur
Current weather for the city of Parbatipur. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
29°C
feels like 31°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 65 % |
| cloud cover | 93 % |
| dew point | 22°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 17°C |
| Average: | 29°C |
