- Weather
- North Korea
- Yanggang-do
- Panje-ch’on
Current Weather Panje-ch’on
Current weather for the city of Panje-ch’on. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 9°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 60 % |
| cloud cover | 77 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -15°C |
| Average: | 1°C |
