- Weather
- North Korea
- Hamgyŏng-namdo
- Pang-dong
Current Weather Pang-dong
Current weather for the city of Pang-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 8°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 999 hPa |
| humidity | 73 % |
| cloud cover | 70 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 7°C |
