- Weather
- Lithuania
- Tauragė County
- Pampliškė
Current Weather Pampliškė
Current weather for the city of Pampliškė. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid to 28. 5. (18:00)
14°C
feels like 12°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 24 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 71 % |
| cloud cover | 9 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 14°C |
