- Weather
- Republic of Estonia
- Võru County
- Palometsa
Current Weather Palometsa
Current weather for the city of Palometsa. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
2°C
feels like -3°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 26 mph |
| pressure | 1000 hPa |
| humidity | 92 % |
| cloud cover | 97 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -6°C |
| Average: | 4°C |
