- Weather
- Iran
- Kermānshāh
- Pālān-e Narges
Current Weather Pālān-e Narges
Current weather for the city of Pālān-e Narges. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 9°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 69 % |
| cloud cover | 25 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 10°C |
