- Weather
- Republic of Korea
- Gangwon-do
- Pakkan-mal
Current Weather Pakkan-mal
Current weather for the city of Pakkan-mal. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 12°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 72 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 10°C |
