- Weather
- North Korea
- Hamgyŏng-namdo
- Paengmi-gol
Current Weather Paengmi-gol
Current weather for the city of Paengmi-gol. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 19°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 64 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 14°C |
