- Weather
- North Korea
- Hamgyŏng-bukto
- Paech’i-gol
Current Weather Paech’i-gol
Current weather for the city of Paech’i-gol. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 19°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 24 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 17 % |
| cloud cover | 68 % |
| dew point | -6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 12°C |
