Current Weather Padule-San Marco
Current weather for the city of Padule-San Marco. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid from 30. 4. (08:00) to 30. 4. (19:00)
14°C
feels like 13°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 25 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 72 % |
| cloud cover | 84 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 13°C |
