- Weather
- Republic of Guatemala
- Quiché
- Pabujiyá
Current Weather Pabujiyá
Current weather for the city of Pabujiyá. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 26°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 48 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 20. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 12°C |
| Average: | 20°C |
