- Weather
- North Korea
- Pyongyang
- Oya-ri
Current Weather Oya-ri
Current weather for the city of Oya-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 25°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 49 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 22. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 19°C |
