- Weather
- North Korea
- Pyongyang
- Oya-ri
Current Weather Oya-ri
Current weather for the city of Oya-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 18°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 71 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 20. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 18°C |
